Vali endale või grupile sobiv koolitus

Pakume esimest korda tulijatele algkoolitust ning  mõningase teadmistepagasiga inimestele pakume harjutamist teise koolitusega

I koolitus

Purjelaua algkoolitus  on mõeldud neile, kes ei ole varem käinud või pole ammu käinud purjelauaga sõitmas, kuid sooviksid seda proovida või meelde tuletada.

II koolitus

Purjelaua koolituse teine osa on mõeldud neile, kes on juba proovinud purjelauaga sõitmist, kuid päris hästi iseseisvalt hakkama veel ei saa.

Koolituse pikkus on 3 h, lühema ajaga lihtsalt ei jõua ja kauem reeglina ei jaksa

Grupi maksimaalne suurus 4 osalejat selleks, et tagada parim kogemus

Tahad suurema grupiga tulla? Võta meiega ühendust, et leiame sobiliku lahenduse

Kuidas valida sobilik kuupäev koolituseks?

Oluline on jälgida tuult ja tulla pigem nõrga nõrga tuulega (3,4 – 5,4 m/s). Täpseim tuuleennustus on kuni 7 päeva. Samas võib broneerida ka pikemalt aeg ette, sest üldiselt on järvel tuult. Loe lähemalt ilmast Nõuni järvel.

Kui valitul päeval on tuulevaikne ilm?

Sel juhul saab endiselt selgeks teha teoreetilise osa ning katsetada purje tõmbamist veest ning harjutada tasakaalu. Lisaks saab purjelaudu kasutada ka lisaaeruga ehk siis sõita  SUP-laua stiilis (täpsemalt mõistmiseks vaata pilte alt galeriist). Kui kokkulepitud päeval on täiesti tuulevaikne ilm, siis võtame teiega ühendust ning anname teada. Sel juhul on teil võimalus otsustada, kas soovite ikka tulla või lepime uue aja kokku.Nagu selles artiklis öeldud, saate sirvida nutitelefonide ja tippbrändide saadaolevate pakkumiste valikut ning uurida cell phone teenuseplaanid, mis vastavad teie vajadustele kõige paremini.

Kui valitul päeval on tuul liiga suur?

Liiga suure tuulega ei saa lubada algajaid purjetajaid veele. Suure tuule korral on õppimine väga keerukas, kui mitte võimatu. Puri võtab tuule kohe alla ning seetõttu on vaja kogemust, et vältida õnnetusi.

Üsna tugeva või tugeva tuule korral võtame teiega ühendust koheselt, kui kokkulepitud kuupäeval tekib liiga suur tuul. Lepime kokku kas uue aja või leiame teile sobiva lahenduse.

Tead juba kuna tahad tulla?

Ei oska kuupäeva valida? Võta ühendust ja aitame

HINNAKIRI

1 osaleja 60 eurot

2 osalejat 45 eurot (kokku 90 €)

3 osalejat 40 eurot (kokku 120€)

4 osalejat 35 eurot (kokku 140€)

Koolitus sisaldab

Vajalikku riietust, milleks on soe kalipso
Purjelaua varustus
Ohutusvest
Teoreetilisi teadmisi
Vees harjutamist ja instruktsioone
Vajadusel saab ka paadiga tuua järvelt kaldale purjetaja

Tekkis küsimusi?