KKK

Korduma kippuvad küsimused

Saada meile oma küsimus ja saa vastus emailile.

Kaasa võtta ujumisriided, mis jäävad kalipso alla. Kindlasti käterätt ja soojad vahetusriided. Jalga panna mugavad jalanud, millega liikuda enne ja pärast vees käiku. Juuksed soovitame kinni panna. Koju soovitaks jätta kõik üleliigsed ehted, eelkõige sõrmused. 

Ja kindlasti vesi! Enne ja pärast järvel käiku soovitame juua. Pikalt veel olles tekib tihtipeale suur janu. 

Tuule kiirus võiks olla 2-6 m/s, sademed ei ole takistuseks ning sooja võiks olla vähemalt +16°C. Vaata ilmaennustust täpsemalt SIIT!

Sel juhul saab endiselt selgeks teha teoreetilise osa ning katsetada purje tõmbamist veest ning harjutada tasakaalu. Lisaks saab purjelaudu kasutada ka aeruga ehk siis sõita  SUP-laua stiilis.

Kui kokkulepitud päeval on täiesti tuulevaikne ilm, siis võtame teiega ühendust ning anname teada. Sel juhul on teil võimalus otsustada, kas soovite ikka tulla või lepime uue aja kokku.

Liiga suure tuulega ei saa lubada algajaid purjetajaid veele. Suure tuule korral on õppimine väga keerukas, kui mitte võimatu. Puri võtab tuule kohe alla ning seetõttu on vaja kogemust, et vältida õnnetusi.

Üsna tugeva või tugeva tuule korral võtame teiega ühendust koheselt, kui kokkulepitud kuupäeval tekib liiga suur tuul. Lepime kokku kas uue aja või leiame teile sobiva lahenduse.

Iga laps on isemoodi, seega laseme lapsvanemal või saatjal otsustada, kas alaealine on nende meelest valmis veele tulema. Minimaalne pikkus on 140 sentimeerit, seega alaealine peaks olema pikem sellest.

Õigete baasteadmistega saad tuule alla kiirelt. Tõesti, purjetamine vajab ka füüsilist tegevust, kuid väiksemat taglast (purjet) ei ole tegelikult väga raske tõsta veest. Raskeks muutub puri koos suur tuulega.

Üks põhjustest on piirav algajatele mõeldud varustus, kuid ka seetõttu, et soovime siiski selgeks õpetada purjelauaga sõitmise. Mida rohkem inimesi, seda vähem saad tähelepanu Sina ning seetõttu võib sinu kogemus kesiseks jääda.

Saada meile oma küsimus ja saa vastus emailile.

Sirvige meie partner-sponsored Glasses, Internetist ostmiseks saadaval mitmesugused valikud, mis sobivad igale maitsele ja eelarvele